sakura.skauting.cz
zalesak.skauting.cz
logo detem.skauting.cz logo detem.skauting.cz

Ročník 2004 (5.září)

Tento rok jsme si pod celostátní záštitou záříjové akce pro děti „Babí léto mezi skauty“ řekli, že to zkusíme. Ideálním místem se zdála být plzeňská ZOO, kterou jsme v rámci příprav několikrát prošli.

Akce nesla podtitul „Vítejte v Bradavacích“ a každý účastník se na chvíli stal, tou dobou velmi populárním, Harrym Potterem hledajícím Kámen mudrců. S jizvou na čele se vydal na náročnou a dobrodružnou cestu za kamenem. Musel objet draky na koloběžce, chytit magnetem klíč, bojovat s Malfoyem mečem, projít rozžhavenou lávou na chůdách, porazit Lorda Voldemorta v kouzelnickém pexesu, chytit do lasa příšernou obludu, ....

Do programu byl zařazen i „dračí dech“ (ukázky plivání ohně) a díky šipkovému turnaji jsme předali ZOO kolem 1000Kč na chov sovice sněžné.

Přeslička