sakura.skauting.cz
zalesak.skauting.cz
logo detem.skauting.cz logo detem.skauting.cz

Ročník 2007 (8. září)

Tentokrát se akce jmenovala 100 podob dobrodružství, protože světový skauting už není nejmladší a zrovna slavil 100 let od svého vzniku. Také ZOO jsme vyměnili, aby jsme tam nerušili klokany a přestěhovali jsme se na konečnou tramvaje č.4 na Bolevci.

A co tam bylo k vidění? Postavili jsme si tam indiánské tee-pee a nějaké ty stany k nakouknutí, na louce probíhala lukostřelba a taky tam začínala menší stopovačka. A kdo se po ní vydal, mohl cestou plnit úkoly, za úkoly dostával korálky a kdo měl dost korálků, směl se zhoupnout na laně pro bonbon... A věřte, že tam byl místy pěkný nával. Abych nezapoměl, po cestě si účastníci mohli zkusit luštit hlavolamy, skládat origami, jít poslepu provázkovým bludištěm, zamotat nějaké ty uzlíky a dokonce upéct těstovinového hada.

Tak za rok na viděnou...

Ariadnina nit