sakura.skauting.cz
zalesak.skauting.cz
logo detem.skauting.cz logo detem.skauting.cz

Ročník 2008 (6. září)

Akce SKAUTI LIMBA DĚTĚM 6.9.2008 úspěšně proběhla před 26.ZŠ na Borech.

I přes to, že počasí mnohé zlákalo k odpočinku na chatách a chalupách, navštívilo naší akci několik desítek dětí a několik desítek rodičů.

Společně jsme si vyzkoušeli a zkusili mnohé (přenášet raněného, vyhrát Člověče na herním plánu 92X92 cm, přeprat mořskou příšeru - gumolano přivázané ke stromu a vlastní vahou a šikovností získat zlatý penízek, překonat lanovou lávku, pomocí lepidla a barevného písku vyrobit báječný obrázek, zhasnout vodní pistolí zapálené svíčky, ochutnat okurku, slyšet šplouchat vodu, zahrát si lakros či stolní fotbálek, prozkoumat klubovnu U Borského parku 22, ...), zahráli si děti i jejich rodiče.

A teď? Těšte se na fotky v galerii a my se těšíme na vaši účast na ohýnkovém posezení 18.9. v Českém údolí a třeba i návštěvu některé z našich schůzek!

Posezení u ohně

• 18.9. po 17. hodině u ohniště v Českém údolí (v Borském parku, jak je studánka)
  • budeme si povídat, zpívat, opékat těstové hady (pokud si přinesete, tak klidně i něco víc)
    ukážeme vám, kdo umí plivat oheň
  • účast je nezávazná a dobrovolná, budeme rádi, když nás tam společně se svými známými, příbuznými a kamarády nenecháte sedět samotné!
  • a platit se samozřejmě nic nebude :)

pozvanka

Akce Limba dětem letos opět bude! A tentorkát se můžete těšit na spoustu pirátů, protože se vydáme k Ostrovu pokladů.

Kdy?

v sobotu 6.9. (2008)
od 9:00 do 18:00

Kde?

V Plzni na Borech
Pro znalé: na plácku u Luny, mezi Růžovkou a Šedivkou
Pro ostatní: před 26.ZŠ na Borech

Za kolik?

Za nic, jen snad trochu času který s námi strávíte

Pro koho

Úplně pro všechny. Máme připravené hry a soutěže pro starší, i pro ty úplně nejmenší. A pro rodiče bude připravené příjemné posezení v klubovně.

A na co že se tedy můžete těšit?

Indiánské tee-pee, podsadové stany, malování na obličej, origami, šerm, gumolano, lakros, zkouška smyslů, chůdy, návštěva klubovny... a možná i nějaká ta malá sladká odměna

pozvanka